• مشاهده در قالب پی دی اف

آشنایی با شرکت

شرکت توسعه مسکن اصفهان سهامی خاص با حمایتهای همه جانبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آذرماه 1374 تحت شماره 11563 به ثبت رسید و از سال 1376 عملا فعالیتهای خویش را آغاز نمود.

اهداف کلی این شرکت عبارت است از :

  • تهیه طرح مجتمع های زیستی و واحدهای مسکونی بخصوص واحدهای ارزان قیمت و اجرای آنها به طور مستقیم و یا با مشارکت مردم و یا همکاری و هماهنگی دستگاههای ذیربط.
  • مطالعه و بررسی در زمینه تشخیص و تعیین نیازمندیهای مسکن محرومان و فراهم آوردن موجبات اجرای آن با مشارکت همکاری و خودیاری مردم و دستگاههای مختلف.
  • انجام آماده سازی اراضی پروژه ها
  • طراحی و انجام کلیه خدمات مشاوره ای و همچنین اجرای پروژه های ساختمانی، تاسیساتی و شهرسازی، احداث شهرکها، تولید انبوه مسکن و سایر پروژه های عمرانی.
  • انجام مطالعات مهندسی – صنعتی و مدیریت صنعتی در زمینه موضوع فعالیت شرکت

تعداد 3321 واحد ار ابتدا تا کنون احداث ، تکمیل و تحویل متقاضیان قرار گرفته ، همچنین پروژه های در دست مطالعه، طراحی و اجرای شرکت در حال حاضر بالغ بر 2761 واحد مسکونی ، اداری و تجاری می باشد که قرارداد انجام آنها منعقد گردیده و یا در حال اجرا می باشند و نیز تعداد 971 واحد نیز در شرف تحویل می باشد.

جای بسی خوشبختی است که شرکت توسعه مسکن اصفهان در سال های 82 و 84 با تلاش تمامی اعضا و کارکنان خود توانسته در استان اصفهان شناخته شود.

شرکت توسعه مسکن اصفهان در راستای اجرای اهداف خویش پروژه هایی را در نقاط مختلف استان اصفهان در دست اجرا دارد که میتوان به تعدادی از این پروژه ها به شرح زیر اشاره نمود:

  • پروژه 244 واحدی شفق در شهر جدید بهارستان، بلوار بهشت در زمینی به مساحت 15000 متر مربع در 8 بلوک 7 طبقه که در حال احداث است و پیش بینی میشود در پایان سال 1386 به اتمام برسد. این پروژه به واسطه مشرف بودن به فضای سبز و کوه های کلاه قاضی چشم انداز بسیار زیبایی دارد.
  • پروژه 180 واحدی پائیزان واقع در شهر جدید بهارستان، خیابان الفت غربی در 5 بلوک 16 واحدی و 5 بلوک 20 واحدی در 5 طبقه در سال 1384 به اتمام رسید.
  • پروژه 272 واحدی گلها واقع در شهر جدید بهارستان، چهارراه فرشته.
  • پروژه 104 واحدی چمران در ضلع جنوبی اتوبان شهید چمران در شمال اصفهان واقع است که در دو بلوک 10 طبقه اجرا می گردد. دید کامل به شهر اصفهان، دسترسی به اتوبان و بزرگراه های دور شهر از مزایای بسیار مهم این پروژه می باشد.
  • پروژه 800 واحدی کوه نور در زمینی بالغ بر 100.000 متر مربع در بلوار شفق واقع در بلوار جنوب اصفهان، موقعیت ممتاز منطقه از نظر آب و هوا، طبیعت بسیار زیبای آن از یک طرف و دسترسی آسان به بزرگراه شهدای صفه از سوی دیگر این پروژه را از سایر پروژه های شرکت و بسیاری از مجموعه های مسکونی  که تاکنون ساخته شده است متمایز ساخته است.

احداث یک مجموعه فرهنگی مذهبی با زیر بنای 3440 متر مربع شامل مسجد، سالن ورزشی، کتابخانه، غذاخوری و مرکز تجاری از دیگر امکانات رفاهی پروژه کوه نور می باشد.
از امکانات پروژه های ساخته شده می توان به پارکینگ، موتورخانه مرکزی، سیستم اطفا و اعلام حریق، سازه های بتونی و در بعضی از پروژه ها از نوع بتون مسلح ضد زلزله، نمای آجری زیبا، آسانسور، نقاشی و نصب کابینت MDF ، میز Open ، فاضلاب و گاز اشاره نمود.

شرکت توسعه مسکن اصفهان علاوه بر انبوه سازی در شهرک های اقماری و قطب های مسکونی اصفهان، در بافت قدیمی شهر نیز فعالیت های بسیار خوبی داشته است. این اقدام علاوه بر تامین مسکن آن دسته از اقشار متوسط جامعه که مایلند در محله های آبا و اجدادی خود سکنی گزینند به نوسازی و اصلاح بافت های فرسوده شهر هم کمک شایانی کرده است.

پروژه ای 14 واحدی سنبلستان، 18 واحدی موعود، حیدرمیرزا، 11 واحدی شمس،  21 واحدی آقانور، 16 واحدی شهشهان، 21 واحدی هاتف و 8 واحدی میعاد از جمله پروژه های احداث شده در بافت قدیم می باشند.
پروژه گلدیس شاهین شهر از موفقیت ترین پروژه های ویلایی است که توسط این شرکت احداث و در سال های 81 و 82 تحویل خریداران گردیده است. ساخت بیش از 250 واحد مسکونی ویلایی یک طبقه با زیربنای 100 متر مربع در پلاک های 200 متری با رعایت کلیه استاندارد های روز نشان در اقدام کاملا کارشناسانه در ساخت این پروژه است. از دیگر امکانات پروژه گلدیس ساخت و تحویل 10 واحد تجاری و 1 واحد بانک در این مجموعه بوده است.

شرکت توسعه مسکن اصفهان سهامی خاص که تمامی سهام آن متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد در تلاش است که بتواند در برنامه های آتی خویش توجه به فن آوریهای نوین در تولید انبوه و سریع مسکن به خصوص سبک سازی و همچنین تلاش برای کاهش مصرف مصالح کلیدی به موازات افزایش کیفیت و در نتیجه کاهش هزینه تمام شده مسکن و عرضه ارزانتر به متقاضیان را سرلوحه برنامه های جدی خویش قرار دهد.

به امیدی روزی که هر خانواده ایرانی بتواند صاحب یک خانه شود.

آخرین پروژه ها


مطالب پر بازدید

تماس با ما

شما اینجا هستید: درباره ما